Zeventien jongeren mochten eindelijk hun vormsel ontvangen. Het was lang wachten en uitkijken.
Pastoor Johan, tevens vormheer, verwelkomde hen en hun familie.

“Op de muur achteraan zie je de weg die onze vormelingen samen aflegden. Jullie deden dat fantastisch goed! Zelfs toen Kathy en Cecile tijdens de ‘corona-paastijd’ via mail met jullie contact hielden was de respons groot en deugddoend. De laatste maanden is het voor jullie en vele anderen niet gemakkelijk geweest… 4  maanden thuis… je familie en vrienden moeten missen… een vakantie en nu een nieuw schooljaar gestart met mondmasker.
Maar vandaag is het feest want straks hernieuwen jullie je doopbelofte en ontvangen jullie het chrisma hier in onze kerk en misschien volgt er thuis nog wel een veilig en gezellig samenzijn in de familiebubbel.”

De hele viering verliep feestelijk en vlot, de jongeren lazen mooie teksten in het kader van het jaarthema “Let it Shine”, staken een kaarsje aan om licht te brengen.
De doopbeloften werden hernieuwd en samen met hun peter en meter ontvingen zij door handoplegging en zalving de Geest.

Tussendoor was er tijd om te genieten van mooie muzikale momenten.

Als afsluiting dansten de jongens en meisjes de spanning eruit op de tonen van ‘Jerusalema’.

“Jerusalem is mijn thuis…..waak over mij….ga met mij op pad….laat me hier niet achter!”

Proficiat Cleo, Jasmien, Samuël, Elena, Guillaume, Nathalie, Xander, Britt, Louise, Luca, Kuba, Ella, Lena, Liam, Nina, Bolder, Kato…. Het gaat jullie goed op je verdere levenstocht!